Uitslagen 7 oktober 2018

 

uitslag 07-10-2018
Jury bij C: Horst – Ter Horst, A. ter
Schrijfster bij C: Chantal Lieferink
tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. ptn.
09:00 Lotte Pluim Guess who Charmeur L2 P 11 190
09:07 Eline Koppenol Lucky Dip Ben Hur Van De Leliaard L2 P 11 187,5
09:14 Lotte Pluim Guess who Charmeur L2 P 12 192
09:21 Eline Koppenol Lucky Dip Ben Hur Van De Leliaard L2 P 12 178
09:28 Joyce Krijgsman Polvo Tanano L1 P 7 179,5
09:35 Jacqueline Reinders Djaro Zizoran L1 P 7 191,5
09:42 Joyce Krijgsman Polvo Tanano L1 P 8 182
09:49 Jacqueline Reinders Djaro Zizoran L1 P 8 181,5
09:56
10:03
10:10 Tessa Van den Hout Hero Uphill M2 P 19 181
10:17 Saskia De Vries Comlaud M2 P 19 182,5
10:24 Tessa Van den Hout Hero Uphill M2 P 20 175
10:31 Saskia De Vries Comlaud M2 P 20 NG
10:38 Lindy Compagne Nieland’s Sanne Orlando M2 D 19 173
10:45 Lotte Rokers Falando Orlando M2 D 19 195,5
10:52 Lindy Compagne Nieland’s Sanne Orlando M2 D 20 169,5
10:59 Lotte Rokers Falando Orlando M2 D 20 199
11:06
11:13
11:20 Jacqueline Niers Giorgio Romanov M2 P 19 185
11:27 Mieke Van As Orante Di San Carlo Biancospino M1 P 15 200
11:34 Jacqueline Niers Giorgio Romanov M2 P 20 182,5
11:41 Mieke Van As Orante Di San Carlo Biancospino M1 P 16 192,5
11:48 Saskia De Vries Advance Rhodium M1 P 15 192
11:55 Susan Hendriks – Speekenbrink Sizzle Vader Onbekend M1 P 15 203,5
12:02 Saskia De Vries Advance Rhodium M1 P 16 188,5
12:09 Susan Hendriks – Speekenbrink Sizzle Vader Onbekend M1 P 16 191,5
12:16
12:23
12:30 Gwynn Broekhuis Jedi Vader Onbekend M1 P 15 166
12:37 Gerrie Veldhuis – van Dijk Mr. Big Wup M1 P 15 190,5
12:44 Gwynn Broekhuis Jedi Vader Onbekend M1 P 16 171,5
12:51 Gerrie Veldhuis – van Dijk Mr. Big Wup M1 P 16 183
12:58 Heleen Deelstra Prosecco Gribaldi M1 P 15 200,5
13:05 Marit Sarelse Zonne Sir Sinclair M1 P 15 167,5
13:12 Heleen Deelstra Prosecco Gribaldi M1 P 16 193
13:19 Marit Sarelse Zonne Sir Sinclair M1 P 16 181,5
Jury bij C: Beek, M.J. Van
Schrijfster bij C: Jet van Osch
tijd Ruiter Paard Vader Kl. Cat. P.nr. ptn.
13:40 Céline Hagen Philou Paledo B E 3 172
13:47 Lisanne Van de Baan Jake Onbekend B E 3 174
13:54 Céline Hagen Philou Paledo B E 4 179
14:01 Lisanne Van de Baan Jake Onbekend B E 4 167
14:08 Dewi Van Ee danger danique B D 3 178
14:15 Kyara Van der Ziel Mistral Vader Onbekend L1 B 7 193
14:22 Dewi Van Ee danger danique B D 4 174
14:29 Kyara Van der Ziel Mistral Vader Onbekend L1 B 8 184
14:36
14:43
14:50 Esther Groenwold Figo Whistler L1 P 7 173
14:57 Joshi Siegert Chicago Hinault L1 P 7 176
15:04 Esther Groenwold Figo Whistler L1 P 8 175
15:11 Joshi Siegert Chicago Hinault L1 P 8 167
15:18 Marloes Rijkenberg Shadow Vader Onbekend L1 P 7 162
15:25 Dana Fakkert Reekamp’s Ramona Reekamp’s Eclips L1 P 7 Vrijw
15:32 Marloes Rijkenberg Shadow Vader Onbekend L1 P 8 168
15:39 Dana Fakkert Reekamp’s Ramona Reekamp’s Eclips L1 P 8 186
15:46
15:53
16:00 Inez Liem Bella Rose Flemmingh B P 3 182
16:07 Floor Rotscheid U2 OO Seven B P 3 170
16:14 Inez Liem Bella Rose Flemmingh B P 4 170
16:21 Floor Rotscheid U2 OO Seven B P 4 171
16:28 Tanja Boeve Haisha Capo Est B P 3 182
16:35 Simone Storm Jimarilla Power Blue van’t Breezerhof Z B P 3 173
16:42 Tanja Boeve Haisha Capo Est B P 4 181
16:49 Simone Storm Jimarilla Power Blue van’t Breezerhof Z B P 4 172
16:56
17:03
17:10 Annemieke Lebbink – Wouters Aronica II Saffraan B P 3 180
17:17 Kimberley Boogerd Sultan de Romeo Vader Onbekend B P 3 178
17:24 Annemieke Lebbink – Wouters Aronica II Saffraan B P 4 182
17:31 Kimberley Boogerd Sultan de Romeo Vader Onbekend B P 4 178
17:38 Fauve Bastiaenssens Viento Vanity’s Romée B P 3 NG
17:45 Myrthe Buitenhuis Bridle Up Hope’s Lobke Ritske 322 B P 3 185
17:52 Fauve Bastiaenssens Viento Vanity’s Romée B P 4 NG
17:59 Myrthe Buitenhuis Bridle Up Hope’s Lobke Ritske 322 B P 4 180

Copyright © Paardensport Vereniging Levade | Wenum Wiesel